Lidské zdroje a personalistika

HR manager

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní advokátní kancelář, hledáme kandidáta/kandidátku s výbornou znalostí AJ (C1) a praxí v HR na pozici HR MANAGER.

  • Region:

    Praha
  • Typ úvazku:

    plný
  • Plat:

    dohodou
  • Požadované jazyky:

    angličtina (C1)
  • Vhodné pro absolventy:

    ne

Popis pozice

· nábor nových zaměstnanců

· spolupráce s personálními agenturami

· propagace společnosti na různých job portálech, veletrzích práce, studentských veletrzích

· příprava pracovních smluv a smluv pro externí spolupracovníky

· spolupráce s externí mzdovou účtárnou (podklady pro mzdy)

· podpora při nalodění nového zaměstnance

· organizace školení, tréningů

· spolupráce s Office managerkou a denní komunikace s partnery společnosti (v AJ)

· účast na pravidelných firemních jednáních

· sledování trendů v oblasti firemních benefitů, případné zavedení

· příprava HR reportů

· příprava HR budgetu

Požadavky

· VŠ vzdělání

· výborná znalost českého a anglického jazyka

· praxe na obdobné pozici podmínkou

· samostatnost, flexibilita, proaktivita, ochota

Nabídka

· zajímavou práci v mezinárodní společnosti (denní využití AJ) v centru Prahy

· širokou škálu benefitů

· zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

Nástup:

· ihned/dohodou
Reakce na pozici
HR manager